II drużynowy turniej w Boule o Puchar Burmistrza Śremu
Informujemy, że 29 marca w Jaszkowie na terenie Centrum Hipiki Antoniego Chłapowskiego zostanie rozegrany turniej INTERmedi@ CUP - II drużynowy turniej w Boule o Puchar Burmistrza Śremu.
Organizatorami zawodów są:
INTERmedi@,
Urząd Miejski w Śremie,
Centrum Hipiki w Jaszkowie,
Śremski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
Patronat medialny - Tydzień Ziemi Śremskiej.
System rozgrywek uzależniony jest od ilości otrzymanych zgłoszeń od zainteresowanych drużyn.
Zawody zostaną rozegrane na max. 10 boiskach, rywalizacja w grupach oraz faza play-off. Turniej przeznaczony jest dla zespołów trzyosobowych.
Zapisy oraz wszelkich informacji
na temat udziału zawodów udziela Stefan Bartkowiak. Telefon
0-61 28 36 149 lub 697 555 145, Stefan@boule.srem.com.pl