Logo Miasta Śrem

II drużynowy turniej w Boule o Puchar Burmistrza Śremu

Informujemy, że 29 marca w Jaszkowie na terenie Centrum Hipiki Antoniego Chłapowskiego zostanie rozegrany turniej INTERmedi@ CUP - II drużynowy turniej w Boule o...

Informujemy, że 29 marca w Jaszkowie na terenie Centrum Hipiki Antoniego Chłapowskiego zostanie rozegrany  turniej  INTERmedi@ CUP - II drużynowy turniej w Boule o Puchar Burmistrza Śremu.

Organizatorami zawodów są:

INTERmedi@,
Urząd Miejski w Śremie,
Centrum Hipiki w Jaszkowie,
Śremski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
Patronat medialny - Tydzień Ziemi Śremskiej.

System rozgrywek uzależniony jest od ilości otrzymanych zgłoszeń od zainteresowanych drużyn.

Zawody zostaną rozegrane na max. 10 boiskach, rywalizacja w grupach oraz faza play-off. Turniej przeznaczony jest dla zespołów trzyosobowych.

Karta zgłoszeniowa - pobierz

Zapisy oraz wszelkich informacji na temat udziału zawodów udziela Stefan Bartkowiak. Telefon 0-61 28 36 149 lub 697 555 145, Stefan@boule.srem.com.pl

www.boule.srem.com.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności