II Piknik z Pyrą - 23 sierpania 2025 Ogród ŚOK

23 sierpnia 2025 roku w Ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury odbędzie się II Piknik z Pyrą – radosne zakończenie lata, na które zapraszamy całe rodziny, znajomych i wszystkich miłośników dobrej zabawy. Wystarczy zabrać koc piknikowy i dołączyć do wspólnego świętowania.
W programie wydarzenia znajdą się warsztaty „Reprojektanci” tworzenia strojów z niczego (start o godzinie 13:00, zapisy w Biurze Obsługi Klienta), pokaz mody Reprojektantów o 14:30, familijny spektakl „Myszki” w wykonaniu Teatrzyku Pompon o godzinie 15:00, a od 16:00 animacje, konkursy i zabawy z Pyrą. Zwieńczeniem dnia będzie koncert zespołu Nadciśnienie o godzinie 18:30.
Na uczestników czekają także dodatkowe atrakcje: dziecięcy pchli targ, zabawy plastyczne, kolorowe tatuaże, pyszna pyra z gzikiem i stoiska gastronomiczne. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Organizatorem imprezy jest Gmina Śrem i Śremski Ośrodek Kultury, a partnerami Urząd Miejski w Śremie, Gospodarstwo Rolne B.A. Tomczak, Muzeum Śremskie oraz Spółdzielczy Bank Ludowy w Śremie.
