Logo Miasta Śrem

Komunikat o zmianach trasy przejazdów komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Śremie

Burmistrz Śremu informuje, że od 12 maja 2014 r.w komunikacji miejskiej i podmiejskiej zostaną wprowadzone zmiany


KOMUNIKAT
 
Burmistrz Śremu informuje, że od 12 maja 2014 r.
w komunikacji miejskiej i podmiejskiej zostaną wprowadzone następujące zmiany:
 
LINIA NR 13
Zmiana trasy przejazdu linii nr 13 
(przejazd ulicą Osiedlową w Niesłabinie).
 
LINIA NR 15
Uruchomienie nowej linii relacji Śrem → Luciny → Kaleje → Śrem. Kursy będą realizowane w dni robocze o godz.7:05, 12:50 i 16:45. 
 
LINIA NR 16
Uruchomienie nowej linii relacji Śrem → Kadzewo → Bodzyniewo → Mórka → Bodzyniewo → Śrem. Kursy będą realizowane w dni robocze o godz.9:00, 11:00 i 14:00. 
 
 
Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian są zamieszczone na stronie internetowej:
 
 
                          Burmistrz Śremu

                      Adam Lewandowski
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności