Lodowisko już otwarte
Śremski Sport Sp. z o.o. informuje, że od soboty 6 grudnia działa sztuczne lodowisko przy ul. Staszica.
Lodowisko jest czynne codziennie do 21.30.

GODZINY OTWARCIA LODOWISKA:
PONIEDZIAŁEK – SOBOTA
8:00-8:45
9:15-10:00
10:30-11:15
11:45-12:30
13:00-13:45
14:15-15:00
15:30-16:15
16:45-17:30
18:00-18:45
19:15-20:00
20:30-21:30
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
9:15-10:00
10:30-11:15
11:45-12:30
13:00-13:45
14:15-15:00
15:30-16:15
16:45-17:30
18:00-18:45
19:15-20:00
20:30-21:30
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.sremskisport.pl.
Zapraszamy wszystkich spragnionych zimowego szaleństwa!