Medale Prezydenta RP dla strażników miejskich w Śremie
Dnia 23 czerwca br. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość uhonorowania odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP osób szczególnie zasłużonych w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa oraz za ratowanie życia ludzkiego.
Dnia 23 czerwca br. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość uhonorowania odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP wielkopolan szczególnie zasłużonych w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa oraz za ratowanie życia ludzkiego. Brązowe medale za zasługi z rąk Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka otrzymali strażnicy miejscy Śremie: Damian Czeterbok, Tomasz Frąckowiak, Damian Bąk, Jacek Galler, Marian Goliński, Grzegorz Jankowiak, Jarosław Kmieciak, Grzegorz Mularczyk, Włodzimierz Plewa, Jarosław Potocki. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski podczas uroczystości w swoim wystąpieniu pogratulował strażnikom oraz podkreślił ich rolę i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.




Dnia 23 czerwca br. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość uhonorowania odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP wielkopolan szczególnie zasłużonych w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa oraz za ratowanie życia ludzkiego. Brązowe medale za zasługi z rąk Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka otrzymali strażnicy miejscy Śremie: Damian Czeterbok, Tomasz Frąckowiak, Damian Bąk, Jacek Galler, Marian Goliński, Grzegorz Jankowiak, Jarosław Kmieciak, Grzegorz Mularczyk, Włodzimierz Plewa, Jarosław Potocki. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski podczas uroczystości w swoim wystąpieniu pogratulował strażnikom oraz podkreślił ich rolę i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.




