Memoriał Powstania Wielkopolskiego im. Daniela Kęszyckiego 2025
Śremski Klub Bokserski Warta oraz Gmina Śrem, we współpracy ze Śremskim Sportem, Wielkopolskim Okręgowym Związkiem Bokserskim, Samorządem Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskim Stowarzyszeniem Sportowym, zapraszają na Memoriał Powstania Wielkopolskiego im. Daniela Kęszyckiego, który odbędzie się 22 lutego 2025 roku w hali sportowej przy basenie w Śremie.
Wydarzenie będzie miało formę meczu bokserskiego pomiędzy drużyną Wielkopolski a irlandzkim klubem Cobra Boxing Club Dublin. Dzięki wsparciu trenera Jakuba Czaprowicza z Akademii Sportu J. Czaprowicz z Gniezna udało się zorganizować tę sportową konfrontację w Śremie.
Turniej będzie także pierwszym oficjalnym wydarzeniem promującym obchody 100-lecia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego.
Na kibiców czekają emocjonujące pojedynki oraz sportowa rywalizacja na wysokim poziomie.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Głównym sponsorem wydarzenia jest WCF Zdrowie Medycyna Edukacja.

