Mozart w Kinoteatrze Słonko
Dziś w Kinoteatrze Słonko odbył się kolejny koncert muzyków Filharmonii Poznańskiej. Koncert kwintetu smyczkowego wzbudził bardzo duże zainteresowanie młodych słuchaczy ze szkół podstawowych nr. 4 i nr. 6.


Dziś w Kinoteatrze Słonko odbył się kolejny koncert muzyków Filharmonii Poznańskiej. Koncert kwartetu smyczkowego wzbudził bardzo duże zainteresowanie młodych słuchaczy ze szkół podstawowych nr. 4 i nr. 6.
W repertuarze kwartetu znalazły się przeboje wiedeńskiej muzyki klasycznej Mozarta oraz Straussa. Podczas koncertu słuchacze mogli wysłuchać także historii oraz ciekawostek związanych z życiem wybitnych autorów.
Kolejny koncert już 11 lutego br.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Śremskiego Ośrodka Kultury.
www.sok.srem.pl
W repertuarze kwartetu znalazły się przeboje wiedeńskiej muzyki klasycznej Mozarta oraz Straussa. Podczas koncertu słuchacze mogli wysłuchać także historii oraz ciekawostek związanych z życiem wybitnych autorów.
Kolejny koncert już 11 lutego br.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Śremskiego Ośrodka Kultury.
www.sok.srem.pl


