Logo Miasta Śrem

Nabór wniosków - Program priorytetowy ,,Moje ciepło''

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Moje Ciepło''.
Celem programu jest wsparcie rozwoju ogrzewnictwa indywidualnego i rozwoju energetyki prosumenckiej w obszarze powietrznych, wodnych i gruntowych pomp ciepła w nowych budynkach mieszkalnych jednorodzinnych. Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym od 29.04.2022 r. do 31.12.2026 r. lub do wyczerpania dedykowanej puli środków.

Pliki do pobrania:

Moje-Ciepło.docx
Format: docx, 25.08 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności