Nowa myjnia w Śremie
W dniu 31 maja br. nastąpiło oficjalne otwarcie samoobsługowej myjni samochodowej na parkingu przy Intermarche. Na uroczystość zostali zaproszeni Burmistrz Śremu Adam Lewandowski,...
W dniu 31 maja br. nastąpiło oficjalne otwarcie samoobsługowej myjni samochodowej na parkingu przy Intermarche. Na uroczystość zostali zaproszeni Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, Starosta Tadeusz Waczyński oraz Wicestarosta Piotr Ruta, którzy wspólnie przecięli wstęgę w towarzystwie jej właścicieli - Państwa Anny i Krzysztofa Gapys.