Logo Miasta Śrem

Nowy monitoring izby zatrzymań

W dniu 19 grudnia 2008 r. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski uroczyście przekazał do użytku Komendantowi Powiatowemu Policji w Śremie.
W dniu 19 grudnia 2008 r. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski uroczyście przekazał do użytku Komendantowi Powiatowemu Policji w Śremie nadkom. Piotrowi Leciejewskiemu system monitoringu wizyjnego izby zatrzymań. Monitoring przyczyni się do zwiększenia kontroli i nadzoru nad osobami osadzonymi. Rozbudowę systemu monitoringu sfinansowano ze środków budżetu gminy Śrem. Wartość urządzenia wyniosła 20.900,- zł.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności