Logo Miasta Śrem

Obóz harcerski w Pogorzelicy

Komenda Hufca ZHP Śrem jest organizatorem  letniego  obozu  wypoczynkowego  dla   zuchów i  harcerzy oraz  dzieci i młodzieży niezrzeszonej w ZHP „REJS PO PRZYGODĘ”.
Od 8 do 22 lipca br. odbędzie się obóz w Pogorzelicy.
Obóz  prowadzony  metodą  harcerską. W ramach programu zaplanowane są: wycieczki, rejs statkiem, plażowanie i kąpiel w morzu, gry terenowe, zawody, wyprawy, ogniska, dyskoteki, zdobywanie sprawności,  zabawy i  śpiewy, harcerska obrzędowość i zdobnictwo obozu.

Zadanie dofinansowuje gmina Śrem. 

Pliki do pobrania:

Info-Plakat-OBOZ-2017.doc
Format: doc, 386 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności