Logo Miasta Śrem

Ostatnie posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego

Ostatnie w tym roku posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego w Śremie odbyło się w Urzędzie Miejskim w dniu 10 listopada br.
Podczas spotkania omówiono kwestie porozumień w sprawie współpracy w Zespole oraz realizację zadań w ramach grup roboczych. Ponadto przedstawiono funkcje Domu dla bezdomnych kobiet w Śremie w kontekście wsparcia ofiar przemocy, założenia programu korekcyjno - edukacyjnego realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie oraz aktualną ofertę wsparcia w Punkcie Konsultacyjnym. Dyskutowano na temat roli służby zdrowia w lokalnym systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz na temat realizacji tegorocznej edycji akcji „Biała wstążka”. 
W systemie przeciwdziałania przemocy w Śremie udało się zbudować silne zasoby i standardy pracy zarówno ze sprawcami, jak i ofiarami – osobami dorosłymi i dziećmi.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności