Otwarcie plaży
Wszystkich miłośników wypoczynku na plaży miejskiej w Śremie informujemy, że otwarcie miejsca wykorzystywanego do kąpieli nastąpi w dniu 23 czerwca 2011 r. Bezpieczeństwo ratownicze mieszkańcom gminy Śrem zostanie zapewnione w godzinach od 10.00 do 18.00.