Pierwszoklasiści z gminy Śrem też będą wyjątkowi!
Od prawie dwóch miesięcy trwa już rok szkolny 2010/2011. W tym roku w szkołach gminnych naukę rozpoczęło 395 pierwszoklasistów. Niemal wszyscy zostali już uroczyście pasowani na uczniów.
Chcąc podkreślić to wielkie wydarzenie w życiu każdego pierwszaka, Urząd Miejski w Śremie przygotował dla dzieci koszulki z sympatycznym symbolem "Śremskiej Żyrafy" i napisem "Ja też będę kimś wyjątkowym!"
Każdy może zrealizować swoje marzenia, każdy może być kimś wyjątkowym, każdy może zostać „Śremską Żyrafą”. Trzeba mieć tylko ciekawy pomysł. Wyróżniane już od 2008 roku "Śremskie Żyrafy” zainicjowały wiele nietuzinkowych przedsięwzięć, akcji i wydarzeń lub mają osobiste osiągnięcia.
Drodzy Pierwszoklasiści,
Życzymy Wam spełnienia marzeń i wiele radości na co dzień. Noście z dumą te koszulki i uwierzcie, że już jesteście wyjątkowi!



