Logo Miasta Śrem

Program współpracy gminy Śrem z organizacjami pozarządowymi - zaproszenie do udziału

W związku z rozpoczęciem prac nad rocznym programem współpracy gminy Śrem z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na 2013 r. Urząd Miejski w Śremie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz gminy Śrem lub jej mieszkańców, do przedstawiania swoich propozycji do ww. programu.
 
 

W związku z rozpoczęciem prac nad rocznym programem współpracy gminy Śrem z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na 2013 r. 
Urząd Miejski w Śremie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów określonych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.), działających na rzecz gminy Śrem lub jej mieszkańców, do przedstawiania swoich propozycji do ww. programu.

W szczególności prosimy o sugestie dotyczące:
  • celu głównego oraz celów szczegółowych programu;
  • form współpracy pozafinansowej;
  • obszarów, w jakich podejmowane są zadania (sfera zadań publicznych została opisana w art. 4 ust. 1 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie);
  • zadań / zakresu zadań, jakie warto realizować w gminie w każdym obszarze.
Można także zgłaszać inne uwagi do programu w kwestiach nie ujętych w powyższych punktach. 
 
W celu zgłoszenia propozycji proszę o wypełnienie poniżej załączonego formularza i przesłanie go na adres: Urząd Miejski w Śremie Pl. 20 Października 1 63-100 Śrem lub na adres poczty elektronicznej: agnieszka.doberstein-bednarska@urzad.srem.pl.
 
Termin zgłaszania propozycji upływa 20 września 2012 r.

Pliki do pobrania:

formularz-w-spr-konsultacji.doc
Format: doc, 79 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności