Remont Konwiktu już wkrótce
Gminie Śrem udało się pozyskać dotację od Wojewody
Wielkopolskiego na remont Konwiktu przy ul. Poznańskiej w
Śremie w wysokości 150 000 zł.
W ramach otrzymanej kwoty zostaną przeprowadzone remonty m.in.
wewnątrz budynku - piwnica, weranda oraz różnorodne
zabezpieczenia przeciwpożarowe.
Z pewnością w niedługim czasie uda zmienić się oblicze
Konwiktu, który należy do najciekawszych obiektów w naszym
mieście.