Logo Miasta Śrem

Rowerzyści zakończyli sezon w Żurawcu

W sobotę 22 września br. w Gościńcu Żurawiec odbyła się kolejna impreza z cyklu „Rowerem Do…”, która od lat przyciąga wielu miłośników jednośladów. Na metę w Żurawcu zjechali cykliści z terenu całego regionu śremskiego.
 
W sobotę 22 września br. w Gościńcu Żurawiec odbyła się kolejna impreza z cyklu „Rowerem Do…”, która od lat przyciąga wielu miłośników jednośladów. Na metę w Żurawcu zjechali cykliści z terenu całego regionu śremskiego. Przybyłych do Żurawca przywitał Adam Lewandowski, Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia  Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości. 
 
Trasę rajdu rowerzyści dobierali według uznania oraz własnych umiejętności. Dla uczestników zlotu w Gościńcu Żurawiec przygotowano wiele atrakcyjnych konkurencji. Oprócz tych rowerowo - sprawnościowych uczestnicy zmagali się w zapasach na macie sumo. Dla rowerzystów odbył się w ringu turniej gladiatorów oraz turniej strzelecki
.
Impreza nawiązywała do kampanii „Rowerowy Śrem” propagującej aktywny wypoczynek na rowerze.










 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności