Rozstrzygnięcie konkursu o ruchu drogowym w ZSS w Śremie
23 października br. w Zespole Szkół Specjalnych im M. Grzegorzewskiej w Śremie odbyło się spotkanie podsumowujące coroczne pogadanki z policją, prowadzone we wrześniu przez Panią nadkom. Ewę Kasińską. Spotkanie miało na celu również rozstrzygnięcie II edycji konkursu prewencyjnego, którego tematem był ruch drogowy oraz pomoc potrzebującym.
Nagrody przyznano w kategorii prac zespołowych, prac indywidualnych uczniów młodszych i prac indywidualnych uczniów starszych. Gośćmi specjalnymi spotkania był Zastępca Burmistrza Śremu, Bartosz Żeleźny i Ewa Kasińska, Rzecznik KPP w Śremie.
Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu wokalnego w wykonaniu uczniów ZSS pod kierunkiem Pana Waldemara Zawady - uczniowie odśpiewali piosenkę "Kolorowe światła", po czym wręczono upominki. Wszyscy wyróżnieni otrzymali gratulacje z rąk Zastępcy Burmistrza i Rzecznik KPP. Spotkanie przysporzyło zebranym uczniom i gościom wiele uśmiechu na twarzy. Nie obyło się również bez upominków dla gości oraz przedstawicieli mediów. Podziękowaniom nie było końca. Za zaangażowanie w prowadzenie spotkań Zastępca Burmistrza wraz z Rzecznik KPP w Śremie podarowali Pani Annie Szelejewskiej sierż. Pyrka, maskotkę wielkopolskiej Policji.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
W ramach programu „Bezpieczne Miasto” szkoła otrzymała kamizelki odblaskowe z logo kampanii „Rowerowy Śrem”, które pozwolą uczniom na bezpieczne poruszanie się po drodze.
.jpg)