Logo Miasta Śrem

Spływ Metropolitalny minął

Dnia 6 września br. odbył się IV Spływ Metropolitalny ze Śremu do Poznania. Przy pięknej pogodzie i w dobrych nastrojach 160 kajakarzy przepłynęło 50 km rzeką Wartą.
Uczestnicy wystartowali ze śremskiej mariny, metą był amfiteatr Cybina przy Bramie Poznania. 
Organizatorem spływu było Stowarzyszenie Metropolia Poznań, którego członkiem jest również gmina Śrem. 
Relacja fotograficzna dostępna jest tutaj 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności