Spotkanie autorskie z Małgorzatą Kalicińską
Pisarstwo Małgorzaty Kalicińskiej stało się dla wielu czytelników swoistą terapią. 5 maja 2009 roku, sala Collegium im. H. Święcickiego w Śremie pełna była entuzjastów autorki.
Pisarstwo Małgorzaty Kalicińskiej stało się dla wielu czytelników swoistą terapią. Twórczość autorki przekonuje o tym, że miłość nie ma metryki i udowadnia, że rodzinę dobrze jest mieć nie tylko na zdjęciu. Proza Małgorzaty Kalicińskiej pozwala otworzyć się na tradycję i rodzinę oraz znaleźć w sobie wiarę w dobre życie.
5 maja 2009 roku, sala Collegium im. H. Święcickiego w Śremie pełna była entuzjastów autorki. Rozmowa na temat tzw. sagi mazurskiej stanowiła dla obecnych bardzo sympatyczne przeżycie. Autorka odpowiadała ze swadą i poczuciem humoru na zadawane jej pytania. Dowiedzieliśmy się więc, że jest kobietą spełnioną, a pisze dzięki pewnej cesze fizjologicznej, którą nazywa „obluzowaniem szczęk”. Chociaż trylogia zwana często aspiryną literacką jest książką o jedzeniu, kochaniu, gotowaniu, wybaczaniu to najbardziej jednak pasuje do niej określenie niemedialnej normalności, którą urzekła swoich fanów. Zapraszamy do lektury, a już wkrótce do obejrzenia, będącego w produkcji, serialu kręconego na podstawie powieści. Poniżej fotorelacja ze spotkania.




Pisarstwo Małgorzaty Kalicińskiej stało się dla wielu czytelników swoistą terapią. Twórczość autorki przekonuje o tym, że miłość nie ma metryki i udowadnia, że rodzinę dobrze jest mieć nie tylko na zdjęciu. Proza Małgorzaty Kalicińskiej pozwala otworzyć się na tradycję i rodzinę oraz znaleźć w sobie wiarę w dobre życie.
5 maja 2009 roku, sala Collegium im. H. Święcickiego w Śremie pełna była entuzjastów autorki. Rozmowa na temat tzw. sagi mazurskiej stanowiła dla obecnych bardzo sympatyczne przeżycie. Autorka odpowiadała ze swadą i poczuciem humoru na zadawane jej pytania. Dowiedzieliśmy się więc, że jest kobietą spełnioną, a pisze dzięki pewnej cesze fizjologicznej, którą nazywa „obluzowaniem szczęk”. Chociaż trylogia zwana często aspiryną literacką jest książką o jedzeniu, kochaniu, gotowaniu, wybaczaniu to najbardziej jednak pasuje do niej określenie niemedialnej normalności, którą urzekła swoich fanów. Zapraszamy do lektury, a już wkrótce do obejrzenia, będącego w produkcji, serialu kręconego na podstawie powieści. Poniżej fotorelacja ze spotkania.


