Logo Miasta Śrem

Spotkanie edukacyjne dotyczące nieodpłatnych badań profilaktycznych dla mieszkańców od 50. roku życia

13 września br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie odbyło się spotkanie edukacyjne dotyczące nieodpłatnych badań profilaktycznych dla mieszkańców gminy Śrem od 50. roku życia, które przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim przeprowadzi Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu.
Podczas spotkania zainteresowanym uczestnikom zostały rozdane specjalne probówki do przygotowania materiału do badań.

5 października w godzinach 9:00 – 13:00 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Śremie, ul. Kochanowskiego 2 przeprowadzone zostanie BADANIE KRWI NA OZNACZENIE POZIOMU PSA oraz ODBIÓR KAŁÓWEK.

Zapisy (do 5 października) na bezpłatne badania przyjmuje Pion Edukacji i Usług Społecznych Urzędu Miejskiego w Śremie, pok. nr 3, tel. (61) 28 47 142.

Krew można pobierać po zjedzeniu posiłku.

Na wszystkie badania należy zabrać dowód osobisty!
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności