Spotkanie prewencyjne Rady Programu Bezpieczne Miasto
W dniu 23 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie odbyło się spotkanie podsumowywujące roczną działalność prewencyjną Rady Programu Bezpieczne Miasto.
W czasie spotkania wręczono nagrody laureatom konkursu „Prawa Zwierząt”. Gratulacje zwycięzcom konkursu złożyli Bartosz Żeleźny Przewodniczący Rady Programu Bezpieczne Miasto, Barbara Jabłońska Naczelnik Pion Edukacji i Usług Społecznych Urzędu Miejskiego w Śremie oraz podinsp. Paweł Kiliańczyk Komendant Powiatowy Policji w Śremie.