Spotkanie z Radą Programu Bezpieczne Miasto
23 października br. w Restauracji Park Nova odbyło się spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z Członkami Rady Programu „Bezpieczne Miasto”.
23 października br. w Restauracji Park Nova odbyło się spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z Członkami Rady Programu „Bezpieczne Miasto”. Burmistrz Śremu podziękował Radzie za działania podejmowane w czasie trwania VI kadencji samorządu terytorialnego 2010 – 2014 na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Ziemi Śremskiej.






