Logo Miasta Śrem

​Śremscy seniorzy wypoczywali nad Bałtykiem

 
Podczas tegorocznych wakacji członkowie Koła Emerytów i Rencistów Odlewni Żeliwa w Śremie przebywali na wypoczynku w Darłówku. W czasie letniego wypoczynku śremscy seniorzy poznali najciekawsze atrakcje Pomorza oraz zwiedzili zabytki oraz obiekty sakralne. 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności