System indywidualnej segregacji odpadów w Śremie zainteresował zagraniczne delegacje
20 października br. Zastępca Burmistrza Śremu Bartosz Żeleźny spotkał się z p. Andrzejem Braiterem Ambasadorem Tytularnym RP, któremu towarzyszyła delegacja Ministerstwa Przemysłu i Handlu Republiki Angoli: Afonso Mkaka i Waldeysse Damiao.
Tematem spotkania był uruchomiony pilotażowo w Śremie system indywidualnej segregacji odpadów przy ul. Wojska Polskiego. Spotkanie poprowadzili przedstawiciele firmy T-Master S.A., którzy wdrożyli innowacyjny system w gminie Śrem.