Logo Miasta Śrem

Turniej Strzelecki

Dnia 3 marca br. na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego odbył się Turniej Służb Mundurowych i Administracji o Puchar Burmistrza Śremu oraz Szablę Starosty Śremskiego.
 


O nagrodę walczyły czteroosobowe zespoły. Uczestnicy mogli wykazać się w indywidualnej konkurencji. W potyczkach o Puchar Burmistrza Śremu najlepsi okazali się wojskowi z 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych. W konkurencji indywidualnej wygrał Andrzej Filipowski z Bractwa Kurkowego w Śremie.

Nagrody wręczał Burmistrz Śremu, Pan Adam Lewandowski.






powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności