Logo Miasta Śrem

V Targi Spożywcze w Śremie

Dnia 26 października br. sala widowiskowa Odlewni Żeliwa ŚREM S.A. gościła 54 wystawców V Targów Spożywczych, których organizacją zajęła się tradycyjnie spółka SEZAM. Targom od ich...

Dnia 26 października br. sala widowiskowa Odlewni Żeliwa ŚREM S.A. gościła 54 wystawców V Targów Spożywczych, których organizacją zajęła się tradycyjnie spółka SEZAM. Targom od ich pierwszej edycji patronuje Burmistrz Śremu. Powitania organizatorów, wystawców i zwiedzających w imieniu Burmistrza Śremu, przebywającego z wizytą w czeskim Roźnovie pod Radhostem, dokonała Dorota Gandecka Koordynator Zespołu Obsługi Inwestorów, Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Śremie. Wieczorna gala producentów i handlowców produktów spożywczych zorganizowana w hotelu L'ascada, była okazją do przekazania podziękowań organizatorom i gratulacji najlepszym wystawcom. W imieniu Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego, wyróżnienie za profesjonalnie przeprowadzoną prezentację produktów wręczyli Dorota Gandecka i Robert Mielcarek Naczelnik Pionu Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej. Symboliczną statuetkę otrzymało Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik. Statuetkę wręczono również prezesowi spółki SEZAM jako wyraz uznania za doskonale zorganizowane targi. W tym roku targi odwiedziła rekordowa liczba odwiedzających, a zawieranym kontraktom nie było końca.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności