W Śremie powstaną infokioski
We wtorek 11 marca 2008 r. zawarto porozumienie pomiędzy Burmistrzem Śremu panem Adamem Lewandowskim, Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Śremie panią Urszulą Bogusz - Kubiak oraz Starostą Śremskim panem Tadeuszem Waczyńskim w sprawie udostępnienia mieszkańcom Śremu dwóch infokiosków.
Nowoczesne urządzenia komputerowe dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz dotykowemu panelowi zapewnią łatwy i bezpłatny dostęp do informacji urzędowych, prawniczych, turystycznych, krajowych i zagranicznych ofert pracy oraz stron internetowych: Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Śremie.
Pierwszy infokiosk zostanie postawiony w holu pawilonu handlowego przy ulicy Chłapowskiego 26, natomiast drugi zewnętrzny infokiosk zostanie zamontowany przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Śremie na Placu 20 Października.