Wakacyjne otwarte młodzieżowe zawody wędkarskie
Miłośnicy połowów zebrali się w ostatnią sobotę 12 lipca br. na Zalewie Dużym w Śremie na zawodach o puchar Burmistrza Śremu. Łącznie startowały 22 osoby, w tym: 7 młodzików, 12 kadetów i 4 juniorów. Największą rybę złowił Marcin Suska, a był to leszcz 610 gr i zwycieżył w kategorii kadetów, tuż za nim uplasowali się Adam Rzepka i Joanna Adamczyk.
W kategorii młodzików najlepszy był Hubert Kucharek, przed Alicją Gruda i Arkadiuszem Banaszakiem. Pierwsze miejsce wśród juniorów przypadło Maciejowi Onsorge, a kolejne Damianowi Bojarojć i Piotrowi Grześkowiakowi. Organizatorami zawodów było Koło 129 PZW Odlewnik. Wsparcie organizatorowi udzielił Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie, Urząd Miejski w Śremie oraz pan Piotr Śledź.