Webinarium „Polski Ład - składka zdrowotna pracownika”, 22.12.2021 r.

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie w formie webinarium „Polski Ład - składka zdrowotna pracownika”, które odbędzie się dniu 22.12.2021 r., godz.: 16:00-19:00.
Szkolenie prowadzone będzie za pośrednictwem platformy ClickMeeting.Szkolenie skierowane jest do pracowników działów kadrowo-płacowych i biur rachunkowych, zajmujących się naliczanie wynagrodzeń. Szkolenie ma na celu przekazanie praktycznej wiedzy związanej ze sposobem naliczania składki zdrowotnej, odliczania/nieodliczania kwoty wolnej od podatku, kosztów uzyskania przychodów i konieczności pozyskiwania oświadczeń od pracowników zleceniobiorców i stażystów/absolwentów.
Zakres tematyczny:
Skala podatkowa – roczne i miesięczne obowiązki płatnika:
- skala podatkowa – czy tylko 120 tyś. ?
- kwota wolna od podatku w dwóch odsłonach
- nowe zwolnienia podatkowe
- koszty uzyskania – podwyższenie do 120 tys. plus możliwość rezygnacji
- nowe druki oświadczeń pracowników i zleceniobiorców
Osoby zainteresowane udziałem wysyłają zgłoszenie na adres mailowy: milena@unia.srem.com.pl lub telefonicznie: 698 074 659. W dniu szkolenia osoby zgłoszone otrzymają na adres mailowy link do spotkania i hasło.
Liczba miejsc ograniczona.