Logo Miasta Śrem

Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu

W piątek 7 października br. odbyło się spotkanie młodych wędkarzy rzutowych z Burmistrzem Śremu. Spotkanie było okazją do podsumowania tegorocznych sukcesów odniesionych przez młodych śremian podczas Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Polski w wędkarstwie rzutowym.
Podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Juniorów w wędkarstwie rzutowym Daria Walendowska zdobyła srebrny medal w skishu spiningowym -konkurencji polegającej na szybkim i celnym trafianiu ciężarkiem 7,5 g do tarcz o średnicy 75 cm z różnych odległości. Drugi srebrny medal Daria zdobyła wraz z Magdą Żakowską z Białegostoku w konkurencji drużynowej.

Bartosz Stawiński podczas Mistrzostw Świata zdobył brązowy medal w pięcioboju, natomiast Maciej Witczak uzyskał trzecie miejsce.

Kolejne sukcesy śremscy mistrzowie odnieśli podczas Mistrzostw Polski w wędkarstwie rzutowym w dniach 2-4 września w Chorzowie. Daria Walendowska i Maciej Witczak w kategorii juniorów zdobyli w trójboju i w pięcioboju tytuły wicemistrzów Polski. Bartosz Stawiński w kategorii junior w pięcioboju zdobył tytuł drugiego wicemistrza Polski.

Podczas spotkania z władzami Śremu młodzi mistrzowie otrzymali pamiątkowe statuetki oraz upominki. W spotkaniu uczestniczyli także opiekunowie zawodników: Tomasz oraz Jacek Witczak.

Galeria zdjęć

Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu Wędkarze rzutowi spotkali się z Burmistrzem Śremu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności