Wizyta podróżnika w Śremie
W dniu 28 stycznia br. Burmistrza Śremu odwiedził Maciej Boiński - podróżnik, którego celem jest przejście fragmentu Wielkiej Pętli Wielkopolski wzdłuż Warty od źródeł do ujścia.
Ta piesza wyprawa rozpoczęła się 2 stycznia br. w Zawierciu, a po ok. 50 dniach zakończy w Kostrzynie, gdzie Warta wpada do Odry. Na trasie znalazł się oczywiście Śrem. Długość wyprawy to ponad 800 km.
Powodzenia w dalszej drodze!
