Logo Miasta Śrem

Włoch obywatelem Polski

W dniu 14 stycznia br. w ratuszu Burmistrz Śremu uroczyście przekazał nowemu obywatelowi Polski dowód osobisty.
W dniu 14 stycznia br. w ratuszu Burmistrz Śremu uroczyście przekazał nowemu obywatelowi Polski dowód osobisty. 
Na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego o uznaniu obywatelstwa polskiego w listopadzie 2014 r. obywatelem polskim został Włoch – pan Pantaleo Stefan Cammarano, który zamieszkuje i pracował na terenie gminy Śrem. 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności