Wręczono stypendia Burmistrza Śremu
27 listopada br. w Muzeum Śremskim odbyła się uroczysta Gala wręczenia Stypendiów Burmistrza Śremu. Za ubiegły rok szkolny wyróżniono 56 najzdolniejszych uczniów ze śremskich szkół podstawowych.
Stypendium było przyznane w 4 kategoriach:
1. Stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce
2. Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe
3. Stypendium za najlepszy wynik ósmoklasisty
4. Stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne
W uroczystej gali wzięli udział uczniowie oraz ich najbliżsi. Galę prowadziła Barbara Jabłońska - naczelnik Edukacji i Usług Społecznych, a nagrody wręczył Burmistrz Śremu Adam Lewandowski.