Logo Miasta Śrem

XVI Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Śremu

W najbliższą sobotę, tj. 9 stycznia br. o godz. 10.00 na terenie obiektu sportowego mieszczącego się przy ul.Staszica w Śremie odbędzie się XVI Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Śremu.
W najbliższą sobotę, tj. 9 stycznia br. o godz. 10.00 na terenie obiektu sportowego mieszczącego się przy ul. Staszica w Śremie odbędzie się XVI Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Śremu.W tym roku w turnieju weźmie udział sześć drużyn: obie drużyny seniorów Warty Śrem, a ponadto zespoły - Polonii Środa Wlkp., Korony Piaski, Kłosa Zaniemyśl i Kani Gostyń. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe, którego zakończenie wstępnie planowane jest na godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy!

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności