Zapraszamy na szermiercze zmagania
W czwartek 29 marca 2012 r. w Śremie rozpoczęły się Śremie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w szermierce. Areną zmagań młodych szermierzy jest hala Spółki Śremski Sport.
Podczas ceremonii otwarcia uczestników zawodów przybyłych do Śremu przywitał Burmistrz Śremu Adam Lewandowski. Mistrzostwa w Śremie obserwowali Jacek Słupski Sekretarz Generalny Polskiego Związku Szermierczego oraz Jan Wachowiak Prezes Wielkopolskiego Okręgowego Związku Szermierczego.
Mistrzostwa Polski w Śremie były okazją nagrodzenia złotą wpinką „Zasłużony dla szermierki” przez władze Wielkopolskiego Okręgowego Związku Szermierczego:
Mistrzostwa Polski w Śremie były okazją nagrodzenia złotą wpinką „Zasłużony dla szermierki” przez władze Wielkopolskiego Okręgowego Związku Szermierczego:
- Adama Lewandowskiego Burmistrza Śremu za zaangażowanie w promowaniu sztuki fechtunku,
- Stanisława Płocennika wybitnego śremskiego działacza, organizatora wielu imprez szermierczych
W szermierczych pojedynkach w Śremie wystapi ponad stu zawodników z terenu całego kraju.
Zapraszamy fanów szermierki oraz zainteresowanych – wstęp wolny.


Program zawodów
piątek 30 marca 2012 r.
godz. 8.30 - Floret kobiet i mężczyzn drużynowo
godz.12.00 - Szpada mężczyzn drużynowo oraz inddywidulanie
godz. 15.00 - Szpada kobiet indywidualnie
sobota, 31 marca 2012 r.
godz. 8.00 – Szpada kobiet drużynowo oraz Szabla mężczyzn drużynowo
Zawody zakończą się w sobotę 31 marca 2012.
Zapraszamy fanów szermierki oraz zainteresowanych – wstęp wolny.




Program zawodów
piątek 30 marca 2012 r.
godz. 8.30 - Floret kobiet i mężczyzn drużynowo
godz.12.00 - Szpada mężczyzn drużynowo oraz inddywidulanie
godz. 15.00 - Szpada kobiet indywidualnie
sobota, 31 marca 2012 r.
godz. 8.00 – Szpada kobiet drużynowo oraz Szabla mężczyzn drużynowo
Zawody zakończą się w sobotę 31 marca 2012.
