Logo Miasta Śrem

11 maja "Rowerem do... Jarosławek"

11 maja kolejna edycja imprezy „Rowerem do…”.  Tym razem miejscem spotkania będą Jarosławki.

Wszyscy rowerzyści są zaproszeni w godz. 11.00-13.15, na tereny rekreacyjne w Jarosławkach (gmina Książ Wlkp.). Czeka tam na Was wspólne spotkanie, coś dla duszy i ciała. 

plakat Jarosławki

Udział w imprezie jest bezpłatny! Ważne jednak, by zgłosić się wcześniej (aby nikomu nie zabrakło posiłku)

Zapisy do dnia 8 maja:

  • bezpośrednio w biurze - Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, ul. Okulickiego 3, 63-100 Śrem (od pon.-pt. w godz. 8.00-16.00), 
  • tel. 61 28 32 704, a
  • e-mail: unia@srem.com.pl 
  • poprzez formularz on-line: https://forms.gle/aZ1QdcTVtzx3e43t5 

Upominek rowerowy dla każdego zgłoszonego uczestnika do wyczerpania zapasów!

Pełnoletni rowerzyści, którzy są zainteresowani bezpłatnym znakowaniem rowerów WIBEROO przez Komendę Powiatową Policji w Śremie powinni posiadać dowód osobisty i adres e-mail. 

Szczegóły i regulamin na stronie organizatora – Unii Gospodarczej Regionu Śremskiego - link

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia