Spartakiada przedszkolaków
Dnia 8 grudnia br. jak co roku odbyła się Zimowa Olimpiada Przedszkolaków. W zorganizowanej na hali sportowej Spółki Śremski Sport, tłumnie przybyły dzieci ze wszystkich przedszkoli zlokalizowanych na terenie gminy Śrem.
W licznych konkurencjach- tor przeszkód, slalom piłkarski, slalom z wózkami do lalek, konkurs niespodzianka,konkurs rzutów do kosza, świąteczna konkurencja, wyścig w workach czy malowanie Mikołaja, uczestniczyły reprezentanci każdej z placówek. Nie zabrakło również konkurencji dla wychowawców przedszkoli. Panie z równie wielkim zaangażowaniem rywalizowały ze sobą w konkursie strzał na bramkę. Na sali spotkać można było Św. Mikołaja, który częstował dzieci słodyczami. W przerwach pomiędzy zawodami czas na hali umilały studentki Filli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Śremie, wykonując pieśni bożonarodzeniowe. Zawody przysporzyły dzieciom wiele radości oraz wyśmienitej zabawy utrzymanej w duchu zdrowej rywalizacji.




W licznych konkurencjach- tor przeszkód, slalom piłkarski, slalom z wózkami do lalek, konkurs niespodzianka,konkurs rzutów do kosza, świąteczna konkurencja, wyścig w workach czy malowanie Mikołaja, uczestniczyły reprezentanci każdej z placówek. Nie zabrakło również konkurencji dla wychowawców przedszkoli. Panie z równie wielkim zaangażowaniem rywalizowały ze sobą w konkursie strzał na bramkę. Na sali spotkać można było Św. Mikołaja, który częstował dzieci słodyczami. W przerwach pomiędzy zawodami czas na hali umilały studentki Filli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Śremie, wykonując pieśni bożonarodzeniowe. Zawody przysporzyły dzieciom wiele radości oraz wyśmienitej zabawy utrzymanej w duchu zdrowej rywalizacji.



