Głosowanie na Najpiękniejszy List dla Ziemi
Informujemy, że w ramach II edycji kampanii ekologicznej „Listy dla Ziemi”, organizowanej przez Fundację Ekologiczną ARKA z Bielsko-Białej, z ponad 750 nadesłanych do Fundacji listów z całej Polski, specjalne jury wybrało grupę 150 finalistów.
Informujemy, że w ramach II edycji kampanii ekologicznej „Listy dla Ziemi”, organizowanej przez Fundację Ekologiczną ARKA z Bielsko-Białej, z ponad 750 nadesłanych do Fundacji listów z całej Polski, specjalne jury wybrało grupę 150 finalistów.
Wśród wyróżnionych znalazł się Jakub Morawiec, uczeń Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Hrabiego Zamoyskiego w Nochowie.
Do 15 czerwca 2014 r. można głosować na pracę Jakuba korzystając z aplikacji znajdującej się pod adresem https://www.facebook.com/listydlaziemi/app_150856638420755.
Praca Jakuba znajduje się na str. 12. 1 osoba na 1 list może oddawać głosy co 24 godziny. Gorąco zachęcamy do głosowania! Mamy nadzieję, że dzięki głosom internautów powtórzy się sukces naszego ubiegłorocznego laureata – Pawła Skrzypka i list Jakuba znajdzie się wśród dziesięciu najlepszych prac! Wyniki głosowania internautów oraz decyzja jury zostanie ogłoszona do 20 czerwca br.
Wśród wyróżnionych znalazł się Jakub Morawiec, uczeń Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Hrabiego Zamoyskiego w Nochowie.
Do 15 czerwca 2014 r. można głosować na pracę Jakuba korzystając z aplikacji znajdującej się pod adresem https://www.facebook.com/listydlaziemi/app_150856638420755.
Praca Jakuba znajduje się na str. 12. 1 osoba na 1 list może oddawać głosy co 24 godziny. Gorąco zachęcamy do głosowania! Mamy nadzieję, że dzięki głosom internautów powtórzy się sukces naszego ubiegłorocznego laureata – Pawła Skrzypka i list Jakuba znajdzie się wśród dziesięciu najlepszych prac! Wyniki głosowania internautów oraz decyzja jury zostanie ogłoszona do 20 czerwca br.
