Gminny Konkurs Ortograficzny „GIM-ORT”
W dniu 6 listopada br. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie odbył się VI Gminny Konkurs Ortograficzny „GIM – ORT” pod patronatem Burmistrza Śremu.
W dniu 6 listopada br. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie odbył się VI Gminny Konkurs Ortograficzny „GIM – ORT” pod patronatem Burmistrza Śremu. W konkursie wzięło udział 24 gimnazjalistów, którzy zostali podzieleni na dwie grupy: klasy I/II i klasy III. Teksty dyktand przygotowała polonistka Zespołu Szkół Technicznych Agnieszka Liebich-Karczewska.
Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:
Klasy I/II
I miejsce – Marta Nikityn – Gimnazjum nr 1 w Śremie
II miejsce – Weronika Jesionowska – Gimnazjum Dwujęzyczne
III miejsce – Magdalena Gurboda – ZSPiG w Zbrudzewie
Klasy III
I miejsce – Wiktoria Pruszak – Gimnazjum Dwujęzyczne
II miejsce – Patrycja Ubysz – Gimnazjum Katolickie
III miejsce – Zuzanna Wojna – Gimnazjum nr 1 w Śremie
Laureaci otrzymali talony na zakupy w księgarni sfinansowane przez Urząd Miejski w Śremie.
.jpg)
Laureaci otrzymali talony na zakupy w księgarni sfinansowane przez Urząd Miejski w Śremie.
.jpg)
.jpg)