Kolejne spotkanie Pasjonatów za nami
21 stycznia o godz. 17.00 w Kinoteatrze "Słonko" odbyło się kolejne, trzydzieste drugie spotkanie cyklu "Pasjonaci - Ocalić od zapomnienia".
Tym razem uczestnicy wspominali Franka Sinatrę. Spotkanie tradycyjnie prowadził pan Zbigniew Hoppe. Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią z tego wydarzenia.
Kolejne spotkanie cyklu już 18 lutego - tym razem tematem wspomnień będzie Mieczysław Fogg.
Zapraszamy !
Kolejne spotkanie cyklu już 18 lutego - tym razem tematem wspomnień będzie Mieczysław Fogg.
Zapraszamy !