Koncert Dobrych Myśli – magiczny wieczór w ogrodzie Biblioteki.

W piątek, 27 czerwca 2025 roku, ogród Biblioteki Publicznej im. Heliodora Święcickiego w Śremie zamienił się w wyjątkową przestrzeń wypełnioną muzyką, refleksją i spokojem. „Koncert Dobrych Myśli” poruszył serca uczestników, oferując chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku i piękne rozpoczęcie wakacji.
Na scenie wystąpiła Anna Laska‑Szmyt – artystka, której subtelny głos wprowadził nas w nastrój zadumy i wewnętrznej harmonii. Towarzyszyły jej utalentowane wokalistki: Agata Szulczewska i Zofia Dudek, a oprawę instrumentalną zapewnili Tomasz Buchwald (perkusja), Krzysztof Dudek (klawisze), Paweł Kaczmarek (gitara akustyczna) i Wojciech Dudek (gitara basowa).
Repertuar koncertu skupiał się wokół idei spokoju, jedności z naturą i dostrzegania piękna w codzienności. W otoczeniu zieleni uczestnicy słuchali utworów, które poruszały i inspirowały.