Koncert Dobrych Myśli w ogrodzie Biblioteki Publicznej w Śremie | piątek, 27 czerwca 2025 roku godz. 20:30

Z okazji rozpoczynających się wakacji Biblioteka Publiczna im. H. Święcickiego w Śremie zaprasza mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie kulturalne – Koncert Dobrych Myśli, który odbędzie się w piątek, 27 czerwca 2025 roku o godz. 20:30 w ogrodzie biblioteki przy ul. Grunwaldzkiej 10.
To niezwykłe spotkanie muzyczne będzie okazją do refleksji, zatrzymania się i wsłuchania w subtelne utwory niosące przesłanie o pięknie świata, jedności człowieka z Naturą i sile wewnętrznego spokoju. Teksty pojawiające się w koncercie skłaniają do zadumy nad tym, kim jesteśmy i jaki wpływ mamy na własne życie i otaczającą nas rzeczywistość. Będzie to swoista podróż w głąb siebie – w poszukiwaniu ciszy, która może przynieść odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
Na scenie wystąpi Anna Laska-Szmyt wraz z zespołem w składzie: Agata Szulczewska, Małgorzata Ławniczak i Zofia Dudek (głosy towarzyszące), Tomasz Buchwald (instrumenty perkusyjne), Krzysztof Dudek (instrumenty klawiszowe), Paweł Kaczmarek (gitara akustyczna) oraz Wojciech Dudek (gitara basowa).
Wstęp na koncert jest wolny, a wydarzenie odbędzie się na świeżym powietrzu, wśród zieleni ogrodu bibliotecznego. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koców lub leżaków, aby w komfortowych warunkach móc cieszyć się muzyką i atmosferą letniego wieczoru. To doskonała propozycja na rozpoczęcie wakacji w nastrojowym, refleksyjnym klimacie.