Sołtysi z gminy Śrem wyróżnieni podczas obchodów Dnia Sołtysa
14 marca br., na zaproszenie Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa grabowskiego oraz Biskupa Kaliskiego ks. Damiana Bryla, sołtysi wzięli udział w X Pielgrzymce Sołtysów.
W programie znalazła się Msza Święta w intencji sołtysów, a następnie obchody Dnia Sołtysa.
Podczas wydarzenia wyróżniono przedstawicieli naszej gminy.
Sołtys Kadzewa, Pan Michał Jankowski, odebrał nagrodę dla sołectwa Kadzewo za projekt „Rozbudowa terenu rekreacyjnego – Zakątek pieca chlebowego w Kadzewie” w konkursie „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”.
Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego otrzymały:
• Pani Grażyna Sutor – sołtys Borgowa
• Pani Ewa Baranowska – sołtys Błociszewa
• Pani Alina Wiśniewska – sołtys Niesłabina
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.
