Kto składa nowe deklaracje śmieciowe?
Śrem segreguje

Urząd Miejski w Śremie informuje, że do złożenia nowej deklaracji o opłatach za odpady zobowiązani są właściciele nieruchomości, którzy dotychczas nie segregowali śmieci lub chcą skorzystać z częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami.
Z częściowego zwolnienia z opłaty mogą skorzystać osoby, które:
- posiadają Kartę Dużej Rodziny – 1 zł miesięcznie lub
- kompostują bioodpady w kompostowniku przydomowym – 3 zł
Nowy formularz deklaracji można pobrać ze strony odpady.srem.pl
.jpg)