„Świętujemy razem”
9 grudnia br. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie już po raz ósmy odbyła się tradycyjna impreza środowiskowa pod hasłem „Świętujemy razem”. Przybyli na nią mieszkańcy okolicznych wiosek oraz sołtysi.
9 grudnia br. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie już po raz ósmy odbyła się tradycyjna impreza środowiskowa pod hasłem „Świętujemy razem”. Przybyli na nią mieszkańcy okolicznych wiosek oraz sołtysi. W tegorocznych jasełkach występowali wszyscy nauczyciele, których nagrodzono gromkimi oklaskami. Pięknie udekorowana sala i nastrojowa muzyka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach można było zakupić pyszne pierniki i ozdoby choinkowe, a także wypić kawę i zjeść ciasto upieczone przez mamy.
.jpg)