Tydzień Małżeństwa w Klubie Aktywnego Seniora „Bliskość w codzienności”
Tydzień Małżeństwa w gminie Śrem pod hasłem „Bliskość w codzienności”
Gmina Śrem ponownie przyłączyła się do ogólnopolskiej społecznej kampanii promującej szczególną więź i relacje rodzinne w ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa, który odbywa się równolegle w 22 krajach zawsze w tym samym terminie między 7 - 14 lutego
Koordynowaniem wydarzenia zajmuje się Centrum Usług Społecznych w Śremie, a realizacja spotkań odbywa się w trzech siedzibach: Biuro Aktywizacji Społecznej ul. Roweckiego 31, Klub Aktywnego Seniora ul. Franciszkańska 2, Klub Rodzinno-Sąsiedzki „Na Chopina” ul. Chopina 4
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym cyklu spotkań pod hasłem „Bliskość w codzienności” na uczestników czekać będą warsztaty przygotowane z pasją i uważnością na potrzeby relacji rodzinnych. Spotkania staną się okazją do zatrzymania się, pogłębienia relacji, rozmowy oraz wspólnego odkrywania radości płynącej z bycia razem.
Zapisy na cykl spotkań prowadzone są do dnia 6 lutego 2026 r., Klub "Aktywnego Seniora" tel. 575 778 744,
Dział Organizowania Usług Społecznych, tel. 577 015 829
Działanie realizowane w oparciu o Programu Usług Społecznych w gminie Śrem na lata 2024–2026 oraz Program wieloletni na rzecz osób starszych „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030
.jpg)
