Zwycięstwo UKS w wojewódzkim turnieju Tymbark Cup 2015
Dnia 10 kwietnia br. piłkarze UKS ŚREM wybrali się na kolejny szczebel rozgrywek "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".
Dnia 10 kwietnia br. piłkarze UKS ŚREM wybrali się na kolejny szczebel rozgrywek Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (etap wojewódzki) do Grodziska Wielkopolskiego.
W finale województwa wielkopolskiego uczestniczyły 32 zespoły, które wcześniej wygrały etapy powiatowe. Uczniowski Klub Sportowy ze Śremu zwyciężył etap wojewódzki i w dniach 30.04 - 02.05.2015 r. pojadą do Warszawy grać w finale turnieju z 16 najlepszymi zespołami z całej Polski.
Dnia 10 kwietnia br. piłkarze UKS ŚREM wybrali się na kolejny szczebel rozgrywek Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (etap wojewódzki) do Grodziska Wielkopolskiego.
W finale województwa wielkopolskiego uczestniczyły 32 zespoły, które wcześniej wygrały etapy powiatowe. Uczniowski Klub Sportowy ze Śremu zwyciężył etap wojewódzki i w dniach 30.04 - 02.05.2015 r. pojadą do Warszawy grać w finale turnieju z 16 najlepszymi zespołami z całej Polski.
Gratulujemy!
