Warsztaty- budki lęgowe - "Jestem na pTAK"
Muzeum Śremskie i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Brodnickiej "Gniazdo" zapraszają do wspólnego budowania budek lęgowych.
Gotowe "domki dla ptaszków" zawieszone będą w parku w Manieczkach, w muzealnym ogrodzie, w Parku Powstańców Wielkopolskich i Parku Puchalskiego .
Zajęcia warsztatowe poprzedzi prelekcja Katarzyny Maćkowiak z Nadleśnictwa Konstantynowo, która wyjaśni dlaczego należy budować budki.
Zabrać budkę ze sobą, do swojego ogródka będzie można po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr tel. 668 847 130.
Zabrać budkę ze sobą, do swojego ogródka będzie można po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr tel. 668 847 130.
Miejsce:Muzeum Śremskie, ul. Mickiewicza 89